Dvě prohry volejbalistů brodské Jiskry v Chocni
8.2.2010 18:49 Milan Pilař Rubrika: Volejbal
V oslabené sestavě nastoupili volejbalisté Jiskry Havlíčkův Brod v Chocni proti domácímu týmu, uhráli pouze jediný set a domů přivezli dvě prohry.
Choceň - Jiskra Havlíčkův Brod 3:1 (-20, 20, 13, 25)
Choceň - Jiskra Havlíčkův Brod 3:0 (13, 14, 21)
„Chyběli nám hlavně blokaři, což ovlivnilo celkové složení základní sestavy. Tým Chocně tvoří mladí, vysocí a kvalitní hráči, kteří těží především z rychlé a razantní hry.
Naproti tomu náš tým jsme složili hlavně z hráčů, kteří normálně nastupují na postech smečařů, a proto jsme hru založili na kvalitním a razantním útoku,“ popsal utkání Jan Meloun z brodského týmu.
Ze začátku zápasu tato taktika hostům vycházela a s domácími se jim dařilo držet krok. „Tvrdý servis domácích však vždy zapříčinil zhoršení přihrávky, a tudíž i horší útok. Hráči Jiskry díky absenci blokařů nedokázali dlouhodobě ubránit útočnou hru soupeře, a i když se hrál kvalitní volejbal, na body jsme nedosáhli,“ uzavřel Jan Meloun.
Sestava Jiskra Havlíčkův Brod
Šimek, Endál, Pátek, Trnka, Vavřička, Nejedlý, Meloun, libero Pleskač.

