Reklama

Jihlavský Bosch Diesel, s. r. o., ocenila Toyota

3.4.2012 19:35 Milan Pilař Rubrika: Ekonomika Vysočiny

Jihlavský Bosch Diesel, s. r. o., ocenila Toyota

Cenu Certificate of Recognition od firmy Toyota Motor Europe za mimořádný přínos v oblasti kvality míří do Jihlavy.

Společnost Toyota Motor Europe (TME) udělila letos v březnu firmě Bosch hned tři významná ocenění.

bosch-01.JPG

Cena Certificate of Recognition

K předání ocenění došlo v rámci tradičního setkání Annual Supplier Business Meetings s více než třemi sty dodavateli firmy Toyota v belgickém Zaventemu. „Vedle firmy Bosch Diesel, s. r. o., získal další prestižní ocenění závod firmy Bosch v Burse (Turecko) a výrobní divize skupiny Bosch Automotive Aftermarket.
Udělená cena Certificate of Recognition pro závod v Jihlavě je třetím nejvyšším možným oceněním, které může Toyota Motor Europe udělit svým dodavatelům. Firma Bosch Diesel s.r.o. byla oceněna za výsledky a snahu o zvýšení kvality v následujících oblastech: pozitivní trend v kvalitě výrobků a služeb, snížení počtu reklamací a snížení reakčního času reklamací,“ uvedl Mojmír Kolář, tiskový mluvčí společnosti. Cenu Certificate of Recognition převzali za Bosch Diesel, s. r. o., v zastoupení Wolf-Henning Schneider, obchodní vedoucí skupiny Bosch a Peter Fouquet, ředitel odbytu pro Toyotu v Evropě. Cenu předal Hiroyuki Ochiai, výrobní ředitel Toyota Motor Europe.
„Cítíme se být udělením této prestižní ceny velmi poctěni. Obzvláště jsme ale hrdí na práci našich zaměstnanců, kterou přispěli k získání ceny. Jako výrobní závod jsme opětovně dokázali, že díky naší vizi Závod Jihlava: To nejlepší z Page 2 of 2 Vysočiny jdeme správným směrem,“ sdělil obchodní ředitel Bosch Diesel, s. r. o., Hermann Butz.

Úvodní foto: Zástupci výroby, podpůrných oddělení a vedení firmy Bosch Diesel, s. r. o., se získaným oceněním

Sdílej na Facebooku       Poslat emailem Vytisknout

Kontakt na redakci: zpravy@vysocina-news.cz
Mediální zastoupení deníku zajišťuje agentura SAFARI MEDIA
Informace o inzerci: info@safarimedia.cz

© Vysočina-news.cz - Všechna práva vyhrazena

developed by Michal Kandr | design by Growlab