Reklama

Reklama

Kvalitní vestavěný nábytek - vestavěné skříně a šatny. Prohlédnětě si naši fotogalerii – skříně na míru STAKO.

O víkendu se v Brodě představí ligoví fotbalisté

1.8.2012 11:02 Jiří Svatoš Rubrika: Fotbal

O víkendu se v Brodě představí ligoví fotbalisté

Od soboty 4. srpna bude fotbalový areál Na Losích hostit už 57. ročník legendárního Tománkova memoriálu, prestižního turnaje starších žáků.

Do Havlíčkova Brodu dorazí hned dvanáct ambiciózních celků, mezi nimiž nebudou chybět ani zástupci slovenského fotbalu. Souboje o pohár města Havlíčkův Brod začnou v sobotu 4. srpna úderem deváté hodiny ranní, domácí fotbalisté ke svému prvnímu střetnutí proti Svitavám nastoupí o čtyřicet minut později, slavnostní zahájení je pak naplánováno na čtrnáctou hodinu.

Týmy nejprve sehrají porci třiceti utkání v základních skupinách, v neděli 5. srpna od 10.45 započnou semifinálové boje a finálový zápas je naplánován na 15.10. Vítězové turnaje obdrží pohár z rukou starosty Havlíčkova Brodu Jana Tecla.

Ať už přijdete podpořit havlíčkobrodské fotbalisty nebo zavítáte pouze jako diváci kvalitního mládežnického fotbalu v prvoligovém provedení, nebudete litovat. Turnaj, jehož tradice sahá hluboko do minulého století, totiž slibuje nevšední podívanou. Vstup bude po oba dny volný.

Program Tománkova memoriálu:

Sobota 4. srpna

9.40 Havlíčkův Brod – Svitavy

11.00 Sokolov – Havlíčkův Brod

14.00 Slavnostní zahájení turnaje

14.20 Spišská Nová Ves – Havlíčkův Brod

16.20 Havlíčkův Brod – Slavia Praha

Neděle 5. srpna

8.30 Havlíčkův Brod – Znojmo

10.45 Semifinálové zápasy

15.10 Finále

Sdílej na Facebooku       Poslat emailem Vytisknout

Kontakt na redakci: zpravy@vysocina-news.cz
Informace o inzerci: reklama@vysocina-news.cz (podrobnosti a ceník zašleme na vyžádání)

© Vysočina-news.cz - Všechna práva vyhrazena

developed by Michal Kandr | design by Growlab