Reklama

Reklama

Reklama

Klub Čechovka

Reklama

Scénické čtení Léto s Káťou v Brodě

6.2.2010 13:04 Monika Fiedlerová Rubrika: Divadla Komentářů 0

Scénické čtení Léto s Káťou v Brodě

V rámci projektu Listování přijedou do Havlíčkova Brodu na počátku února herci se zdramatizovaným románem Trevania Léto s Káťou.

Pokud byste rádi zdramatizované čtení viděli, můžete v pondělí 8. února v 19.00 navštívit havlíčkobrodskou kavárnu U Notáře.

Napínavý a uhrančivý román je příběhem tragické lásky a vášně a zároveň i poutavou detektivkou s přesvědčivou zápletkou. Mladý, provinční doktor z malého baskického městečka Jean-Marc Montjean se v létě roku 1914 náhodně setkává s Káťou Trevillovou, záhadnou dívkou z Paříže. Téměř proti své vůli se do ní osudově a beznadějně zamiluje.
Nedbá na rady svého staršího, zkušeného kolegy, ani na varování Kátina cynického bratra, který střeží úděsné rodinné tajemství, a ze svého důvěrně známého světa se nechá vtáhnout do víru temných vášní, ústících v hrůzyplnou tragédii.
Začátek scénického čtení je v poetickém podkroví kavárny U Notáře v 19.00.

Poslat emailem Vytisknout

Reklama

Noviny Kraj Vysočina

Komentáře

Článek ještě nikdo nekomentoval

Nový komentář

(ochrana proti spamu)

Publikováním příspěvku se zavazujete k dodržování pravidel debaty. Obsahuje-li váš příspěvek hrubé urážky, vulgarismy, spam, hanlivá komolení jmen, vzbudíte-li podezření z porušení zákona, či Váš text jinak odporuje pravidlům dobrých mravů, vystavujete se riziku, že jej administrátor smaže.

Pravidla diskuse i-deníku Vysočina-news.cz

Cílem komentářů je poskytnout prostor lidem k výměně názorů, doplněním informací k tématu či jejich vlastních postřehů. Vstupem do diskuse vyjadřujete souhlas s pravidly debaty a zavazujete se je dodržovat. V opačném případě si administrátor vyhrazuje právo bez předchozího upozornění mazat nevhodné příspěvky.

V diskusních příspěvcích je zakázáno:

  1. Porušování zákonů, například vyzývání k násilí či potlačování práv, hanobení rasy, národa a přesvědčení
  2. Hrubé urážky a nadávky
  3. Užívání vulgarismů
  4. Spamování
  5. Zneužívání komentářů k reklamě

Zpracováno na základě Kodexu diskutujícího serveru sme.sk a Aktuálně.cz

Reklama: Ubytování v ČR

Kontakt na redakci: zpravy@vysocina-news.cz
Informace o inzerci: reklama@vysocina-news.cz (podrobnosti a ceník zašleme na vyžádání)

© Vysočina-news.cz - Všechna práva vyhrazena

developed by Michal Kandr | design by Growlab

zpravodajstvi