Reklama

V Třebíči první supermarket SPAR v České republice

13.12.2006 00:00 Milan Pilař Rubrika: Třebíčsko

V Třebíči první supermarket SPAR v České republice

Úplně první supermarket SPAR v České republice otevřela společnost SPAR Česká obchodní společnost, s. r. o. v úterý 12. prosince.

Společnost SPAR Česká obchodní společnost, s. r. o. plánuje vybudovat v České republice síť menších nákupních center podobně jako ve Slovinsku, v Maďarsku nebo Rakousku, kde už její supermarkety úspěšně fungují.
„Chce tak umožnit zákazníkům v menších městech nakupovat každý den v příjemném prostředí s možností širokého výběru a to vše za přijatelné ceny. V třebíčském supermarketu je pro zákazníky připraven velký sortiment vysoce kvalitního a čerstvého potravinářského zboží včetně pečiva, které je v supermarketu průběžně připravováno a posléze dopékáno přímo před zákazníky. Nabídka nepotravinářského zboží je vzhledem k menší prodejní ploše, která u supermarketu činí 900 m2, zaměřená především na potřeby v domácnosti a předměty každodenní potřeby,“ uvedl Martin Hruška, generální ředitel SPAR Česká obchodní společnost, s. r. o.

Nadstandardní součástí supermarketu Spar jsou oddělení čerstvého zboží ovoce a zeleniny, lahůdek a masa a uzenin.
„Z pestré nabídky ovoce a zeleniny jsou denně připravovány a pečlivě baleny čerstvé míchané saláty nejvyšší kvality. Ve speciálně označených pultech a regálech naleznou zákazníci ucelenou řadu bioproduktů SPAR Natur*pur. Sortiment této řady obsahuje nejen základní potraviny jako např. bio Natur*pur máslo, bio Natur*pur mléko, bio Natur*pur jogurty, bio chléb, ale také bio ovoce a bio zeleninu. V příštím roce by měla být tato produktová řada obohacena o kompletní nabídku těstovin, olivových olejů, uzenin, džusů a müsli. V nabídce bude také bio maso, čaje a káva,“ dodává Martin Hruška.
Třebíčský supermarket Spar, který se prvním zákazníkům otevře den po slavnostním zahájení, tedy ve středu 13. prosince, a jehož zastavěná plocha činí necelých 1300 m2, zaměstnává v současné době 38 lidí.
Supermarket bude otevřen od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00, v neděli pak od 8.00 do 20.00.
V blízkosti se nachází autobusová zastávka s linkami číslo 4, 2, 5, 6. Zákazníci zároveň budou moci využít i bezplatné parkoviště supermarketu s kapacitou osmdesát míst.
„Lákavým zpestřením pro návštěvníky třebíčského supermarketu Spar budou ve dnech 13. až 14. prosince speciální akce. Prvních pět set zákazníků zde obdrží malý vánoční dárek a první dva tisíce zákazníků také balení kávy zdarma. Navíc všichni ti, kteří nakoupí minimálně za padesát korun obdrží u pokladen los do slosování o hodnotné ceny, jako jsou např. zahraniční zájezd, televizor, DVD přehrávač a další,“ uzavírá Martin Hruška.


Předvánočním dárkem bude zábavná akce Vánoce se Sparem, která se uskuteční v průběhu víkendu 9.-10. prosince na třebíčském náměstí vždy od 14.00 do 16.00. Pro účastníky bude připraveno vystoupení pěveckého sboru Slunko, nejrůznější soutěže pro děti a samozřejmě dárky pro všechny.
Společnost SPAR již tradičně přispívá různým neziskovým organizacím ve městě, kde se otevírá nová prodejna. V Třebíči SPAR přispěje částkou 50 000 Kč Domu dětí a mládeže Hrádek Třebíč, která bude využita na pokrytí nákladů spojených se zajištěním činnosti různých zájmových kroužků a volnočasových aktivit.

Více informací na www.interspar.cz

Sdílej na Facebooku       Poslat emailem Vytisknout

Kontakt na redakci: zpravy@vysocina-news.cz
Mediální zastoupení deníku zajišťuje agentura SAFARI MEDIA
Informace o inzerci: info@safarimedia.cz

© Vysočina-news.cz - Všechna práva vyhrazena

developed by Michal Kandr | design by Growlab